Hakkımızda

Pazarlama,satış ve üretim alanlarında güçlü bir birikim ve tecrübeye sahip olan G-local Group yılların verdiği tecrübesini yurt dışına taşıyarak; Perakende,Gıda Üretimi ve Kahve Otomatları, Kişisel Bakım Ürünleri Üretimi ve Kahve otomatları,Kişisel Bakım Ürünleri Üretimi alanlarında da faaliyetlerine yurt dışında da devam etmektedir.

Bünyesinde Bulunan Tüm şirketler ve markalar ile yaptığı çalışmlaarında tüketici memnuniyetini ve güvenliğini en üst seviyede tutarak üretimini yaptığı tüm ürünlerde kalite politikasını en üst seviyede tutmuştur.

Zamanın ve teknolojinin değişen koşullarına uyum sağlayarak sürelki iyileştirmeleri planlamayı ve uygulamayı gıda güvenliği politikası olarak belirlemiş ve amaç edinmiştir

Vizyon Misyon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

GLOBAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Sed blandit tempus urna eget bibendum. Sed rutrum odio varius massa tincidunt euismod. Praesent vel odio ut justo lobortis congue vitae id leo. Nunc lobortis id urna eu accumsan. Donec tempus lobortis turpis vitae viverra. Suspendisse rhoncus consequat odio, a aliquam dui vestibulum vel. Duis tincidunt volutpat risus vitae consequat. Vestibulum tincidunt vitae nulla eget finibus. Nullam tristique in magna at laoreet. Integer nec tellus eget sem euismod pellentesque ut ac tellus.
Detaylı Bilgi