Markalar

Bentat

Firmamız şekerleme ve unlu mamuller kategorisinde üretim yapmak üzere;2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır.İlk ürünlerini Gaziantep ilinde;pestil, cevizli sucuk, lokum çeşitleri ve ay çekirdekli galeta ürünleri üretimi ile başlamıştır. Ürünlerimizin üretiminde Anadolu'nun muhtelif bölgelerinden elde ettiğimiz ham madde çeşitlerini özenle seçiyor ve ürünlerimizde kullanacak konuma getiriyoruz. Bu süreçte ürünün kalitesi ve hijyenik koşulları önceliğimizdir.

SeUCo Solutions

Kahve tutkunlarının sadece kahve dükkanlarında değil günlük hayatın içinde de uğradığı her konumunda hızlı, pratik ve eşsiz bir kahve deneyimi yaşamalarını sağlamak amacıyla 2020 yılında kurulan şirketimiz, 1 yıl gibi kısa bir sürede 400 'e yakın benzin istasyonuna ek olarak, ofis, alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri gibi bir çok noktada kurduğu tam otomatik kahve makinaları sayesinde en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanmış kahvelerimizi isteğe bağlı olarak gerçek süt ile birlikte mükemmel kahve deneyimi sağlamak amacıyla kahveseverlerle buluşturuyor. Ayrıca Kaldi Co:ee markası ile e-ticaret ve Kaldi Baristore Mağaza konseptleri sayesinde kahve tutkunlarının evlerinde de kaliteli kahveye ulaşmalarını sağlıyor.

LUXERA

Sağlık Ürünleri", "Çocuk Bezi", "Hasta Bezi", "Islak Mendil", "Kadın Bağı", "Pedler", Hijyenik Tamponlar" vs. olan şirketimiz, insanların (Yetişkinlerin ve çocukların) hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir.

KALDİ COFFEE

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Test

Form Gönderimi

Tamam